این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد
جالب و دیدنی

مزدک میرزایی ایران را ترک کرد + بیوگرافی ، عکس همسر مزدک میرزایی

عکس همسر مزدک میرزایی

اخباری که هفته گذشته درباره عادل فردوسی پور مطرح شده بود و تکذیب شد، این بار درباره همکار سرشناس او طرح شد و گویا به حقیقت پیوسته است! به گزارش «تابناک ورزشی»؛ امروز زمزمه‌ها و شایعاتی درباره کوچ مزدک میرزایی به خارج از کشور و آغاز به کار او در یک شبکه فارسی زبان خارج از کشور مطرح شده که طبق اخبار به دست آمده حقیقت دارد و این چهره آشنای تلویزیون ایران ـ که بار‌ها برنامه‌های زنده شبکه سه را اجرا کرده بود و یکی از قدیمی‌ترین همکاران فردوسی پور در برنامه نود به شمار می‌رفت ـ از این پس دیگر در صداوسیمای کشورمان کار نخواهد کرد. گفته می‌شود، وی که به تازگی بسیار کم کار شده و ماه‌ها بود برنامه خاصی برای اجرا به او سپرده نمی‌شد، در یکی از شبکه‌های خارجی در لندن مشغول به فعالیت خواهد شد؛ شبکه‌ای که اتفاقا چند روز پیش، بحث حضور عادل فردوسی پور هم در آن مطرح شده بود؛ اما با تکذیب فردوسی پور همراه شد. میرزایی که بدون شک، یکی از بهترین چهره‌های نسل نوین گزارشگری در تلویزیون ایران است، همراه با خانواده اش به لندن سفر کرد و به نظر می‌رسد، تصمیم قطعی اش برای مهاجرت را گرفته است. برخی دوستان نزدیک میرزایی گفته بودند، او همراه با خانواده برای انجام یکسری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد؛ اما ساعتی قبل خبر رسید که او بامداد امروز به انگلیس رفته است. ناگفته نماند که شبکه‌های فارسی خارج از کشور، عمدتا در زمینه خبرنگار و مجری ورزشی ـ تمام وقت و ثابت ـ دچار ضعف و کمبود‌های اساسی هستند و شاید این نکته برای مزدک میرزایی ـ که نزدیک دو دهه در صداوسیمای ایران و زیر سایه چهره‌های پرکار و معروفی همچون فردوسی پور، خیابانی و این اواخر محمدحسین میثاقی، که به نسل بعد از او تعلق داشت، قرار گرفته بود ـ حائز اهمیت بود. خلاصه آنکه برخی حاشیه سازی‌ها در فضای مجازی باعث شد، مورد امروز مزدک هم مثل حواشی برای سایر گزارشگران و مجریان تلویزیون ایران جدی گرفته نشود. مزدک میرزایی به شبکه فارسی زبان خارج ازکشور رفت مدتی پیش و پس از اینکه پیمان یوسفی به دلیل اظهارنظر درباره حضور بانوان در ورزشگاه ها، یک ماه از اجرای برنامه محروم شد، چنین شایعاتی در خصوص او نیز به گوش می سید، ولی در دور جدید برنامه ورزش و مردم، دوباره به این مجری میدان داده و آن شایعه به فراموشی سپرده شد. گفتنی است، جدایی مزدک میرزایی در پی تغییرات شتاب‌زده‌ای است که طی چندماه اخیر در سیاستگذاری شبکه سه سیما ایجاد و باعث حذف برنامه پربیننده نود و بروز انتقاداتی به عملکرد این شبکه شد. پیش از این، برخی اطرافیان و دوستان مزدک میرزایی از محدود شدن این چهره گزارشگری می‌گفتند، به طوری که مدت‌ها بود، گزارش بازی خاص یا برنامه مشخصی به وی سپرده نشده بود.

بیوگرافی و عکسهای مزدک میرزایی و همسرش

مزدک میرزایی ، بیوگرافی مزدک میرزایی
زندگینامه مزدک میرزایی گزارشگر فوتبال و مجری ورزشی تلویزیون به همراه عکسهای مزدک میرزایی و همسرش را در سایت نمناک ببینید.

بیوگرافی مزدک میرزایی مجری تلویزیون

نام: مزدکمزدک میرزایی

مزدک میرزایی

نام خانوادگی:میرزایی

تاریخ تولد: ۱۳۴۹/۶/۲۶

محل تولد: تهران

تحصیلات:مهندسی صنایع چوب

حرفه:مجری تلویزیونی، گزارشگر فوتبال، نویسنده، مترجم

————————————————————————————

زندگینامه مزدک میرزایی

مزدک میرزایی ۲۶ شهریور ماه ۱۳۴۹ در تهران متولد شد، او گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیون میباشد. میرزایی فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع چوب است ، او در سال ۱۳۸۴ موفق شد جایزه بهترین گزارشگر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را دریافت نماید.
مزدک میرزایی

گزارشگر ورزشی

شغل دوم مزدک میرزایی

مدرسه فوتبال و آموزش فوتبال از شغل دوم او یاد می شود، دوره مربیگری C و D را پشت سر گذاشته و با توجه به کلاس هایی که در کرج برگزار شد، مدرک آن را هم دریافت کرده است، او در این مدرسه فوتبال علاوه بر شاگردان زیادی که دارد، فرزندان علی کریمی نیز زیر نظر او در این آموزشگاه به تعلیم پایه ای فوتبال می پردازند.

ازدواج مزدک میرزایی

مزدک میرزایی در چند سال اخیر ازدواج کرده و متاهل است .
مزدک میرزایی و همسرش

همسر مزدک میرزایی

شباهت با نیکلاس کیج

مزدک میرزایی شباهت زیادی به نیکلاس کیج کارگردان و بازیگر مشهور آمریکایی دارد .
 شباهت مزدک میرزایی به بازیگر هالیوودی

 شباهت مزدک میرزایی به بازیگر هالیوودی

فعالیت حرفه ای

مزدک میرزایی از سال ۷۶ تاکنون در صدا و سیمای ایران کار می کند.

اولین گزارش مزدک میرزایی

مسابقه میان تیم های نانت و موناکو نخستین بازی فوتبال بود که او موفق شد به مدت ده دقیقه در کنار جواد خیابانیقسمت هایی از آن را گزارش کند و پس از آن کم کم به گروه گزارشگران فوتبال شبکه سه تلویزیون پیوست.

خاطره انگیزترین گزارش

به گفته خود مزدک بازی فوتبال میان تیم های ملی ایران و کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی ریوی برزیل، که با گل قوچان نژاد باعث صعود ایران به جام جهانی شد، خاطره انگیزترین گزارش وی بوده است.

استعداد ندارم

مزدک همچنین در برنامه ویژه نوروز ۹۴ در شبکه ورزش در گفتگویی صمیمی خود را فاقد هرگونه استعداد خاصی دانست و عنوان کرد:اگر گزارشگر نمی شدم هیچ شغل دیگری توانایی انجامش را نداشتم.
زندگینامه مزدک میرزایی

زندگینامه مزدک میرزایی

حاشیه ها

وی همچنین در طول اجرا دوازده ساله برنامه نود در دو قسمت از برنامه در نبود عادل فردوسی پور عهده دار اجرا این برنامه پر طرفدار شد. از دیگر حواشی مزدک در طول حضور در اجرا می توان به حواشی اشاره کرد که محمد مایلی کهن برایش ایجاد می کرد که منجر به دفاع عادل فردوسی پور از وی در مقابل مایلی کهن در برنامه نود گردید.
همچنین پرویز مظلومی مربی وقت استقلال در سال ۸۹ مزدک را به طرفداری از تیم پرسپولیس در طول پخش بازی های این تیم متهم کرد.

گزارشگر جم جهانی برزیل

مزدک همچنین گزارشگر اعزامی رسانه ملی به جام جهانی بیستم در برزیل بود.

مترجم مجله اروپایی

او در روزنامه های جام جم و سایت خبر آنلاین معمولا نویسنده گزارش لیگ قهرمانان اروپا و ترجمه مقالات ورزشی مجلات اروپایی است.
گزارشگری مزدک میرزایی

گزارشگری مزدک میرزایی


مصاحبه با مزدک میرزایی

چطور شد که طرفدار ایتالیا شدی؟

من از کودکی بازی های این تیم را دنبال می کردم. یکی دو بار اول که بازی هایشان را دیدم احساس کردم که از این تیم خوشم می آید. سال ۸۲ هم که قهرمان شدند و من احساس می کردم این تیم ممکن است خیلی قوی نباشد، اما چیزی دارد که باعث می شود از آن خوشم بیاید.

چه تیم هایی رو دوست نداری و از شکستشان حتی خوشحال هم می شوی؟

آلمان تیمی بوده که همیشه مورد تنفر من بوده است. مخصوصا که همیشه رقیب ایتالیا هم بوده. اما از این آلمان اصلا بدم نمی آید و نمی دانم باید چه کار کنم. آنها دیگر مثل قبل ماشینی بازی نمی کنند و فوتبال زیبایی ارایه می دهند.

اولین یورویی که دنبال کردی کدام بود؟

سال ۸۴٫ قهرمانی فرانسه و درخشش پلاتینی.

از دنبال کردن یورو چه خاطره خوبی داری؟

خاطره که زیاد است. اما تلخ ها بیشترند. اگر بخواهم خاطره شیرین بگویم باید به قهرمانی هلند در سال ۸۸ اشاره کنم. هلند هم تیمی بوده که من همیشه آن را دوست داشته ام.

 مزدک میرزایی در خندوانه

 مزدک میرزایی در خندوانه

خاطره تلخ چطور؟

خاطره تلخ مربوط به سال ۱۹۹۶ است. ایتالیا با کلکسیونی از ستاره ها حتی از گروهش هم بالا نرفت. ایتالیا مغلوب خودش شد. البته آریگو ساکی هم کارهای عجیب و احمقانه زیادی انجام داد. مثلا باجو در تیم نبود.

کدام صحنه از بازی های یورو را هیچ وقت فراموش نمی کنی؟

گل مارکو فان باستن به شوروی در سال ۸۸٫

بازی هایی را که خودت گزارش نمی کنی، چگونه دنبال می کنی؟ ممکن است که با دوستان دور هم جمع شوید و بازی ها را ببینید؟

بله. خیلی از بازی های مهم را این طور می بینم. وقتی طرفداران متضاد در کنار هم جمع می شوند، جو جالبی به وجود می آید. من هم برخلاف بازی هایی که خودم گزارش می کنم. به راحتی می توانم هیجانم را بروز دهم.


عکسهای مزدک میرزایی

عکس مزدک میرزایی در سالها پیش

عکس مزدک میرزایی در سالها پیش

عکس مزدک میرزایی

عکس مزدک میرزایی

 بیوگرافی مزدک میرزایی

 بیوگرافی مزدک میرزایی

 مزدک میرزایی گزارشگر فوتبال

 مزدک میرزایی گزارشگر فوتبال

 مزدک میرزایی و همسرش

مزدک میرزایی و همسرش

رامبد جوان و مزدک میرزایی در خندوانه

رامبد جوان و مزدک میرزایی در خندوانه

 

عکس قدیمی مزدک میرزایی و عادل فردوسی پور

مزدک میرزایی اینترنشنال,اینترنشنال,مزدک میرزایی مهاجرت,ایران اینترنشنال,شبکه اینترنشنال,اینستاگرام مزدک میرزایی,شبکه ایران اینترنشنال,عکس مزدک میرزایی,رفتن مزدک میرزایی,مزدک میرزایی مسلمان است,همسر مزدک میرزایی,بیوگرافی مزدک میرزایی,مزدک میرزایی از ایران رفت,مزدک میرزایی و همسرش,رفتن مزدک میرزایی از ایران

نمایش بیشتر

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
دکمه بازگشت به بالا
بستن