این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد
جالب و دیدنی

عکس محسن افشانی و نمایش اسلحه / محسن افشانی به یک سال حبس محکوم شد

غلامحسین اسماعیلی از صدور یک سال حبس قطعی برای محسن افشانی خبر داد.

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در خصوص آخرین وضعیت پرونده محسن افشانی گفت: علت زندانی بودن این فرد به دلیل یک محکومیت قطعی شده از قبل است.این فرد دو پرونده دارد؛ یک پرونده برای گذشته است که برای آن به یک سال حبس محکوم شده و این حکم قطعی است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

اسماعیلی از صدور یک سال حبس قطعی برای محسن افشانی خبر داد.

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت پرونده محسن افشانی اظهار کرد:علت زندانی بودن این فرد به دلیل یک محکومیت قطعی شده از قبل است.

سخنگوی قوه قضاییه بیان کرد: این فرد دو پرونده دارد؛ یک پرونده برای گذشته است که برای آن به یک سال حبس محکوم شده و این حکم قطعی است.

وی تاکید کرد: این فرد هم اکنون در حال تحمل محکومیت قطعی شده یک سال حبس است.

اسماعیلی با بیان اینکه پرونده جدید او نیز در حال سپری کردن مراحل رسیدگی است و علت زندانی بودنش به دلیل پرونده قبلی است.

لازم به ذکر است؛ محسن افشانی بازیگر سینما ماه گذشته به دلیل انتشار کلیپی با مضمون ترویج و تبلیغ سلاح گرم و سرد در فضای مجازی، به دستور مقام قضایی دستگیر شد.

علت حبس محسن افشانی,دلیل حبس محسن افشانی,حبس محسن افشانی,جرم محسن افشانی,کلیپ عروسی محسن افشانی,علت زندانی شدن محسن افشانی,علت دستگیری محسن افشانی,دلیل زندانی شدن محسن افشانی,محسن افشانی و همسرش در استخر,حبس محسن افشانی ,علت حبس محسن افشانی,جرم محسن افشانی,کلیپ محسن افشانی و همسرش با اسلحه,دلیل حبس محسن افشانی ,دلیل زندانی شدن محسن افشانی,محسن افشانی در زندان ,علت زندانی شدن محسن افشانی ,علت دستگیری محسن افشانی,

نمایش بیشتر

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
دکمه بازگشت به بالا
بستن